KILKA SŁÓW O W&W SERVICE

Jesteśmy firmą działającą od 2000 roku, w branży mechaniki pojazdowej i specjalizującą się w remontach silników spalinowych(wszelkiego typu), dzięki czemu mogliśmy zdobyć odpowiednie doświadczenie i doszlifować nasze umiejętności aby oferować klientom najwyżej jakości usługi, w rozsądnych cenach. Właściciel – mechanik prowadzący warsztat posiada różne certyfikaty z zakresu mechaniki pojazdowej, co potwierdza kompetencje i umiejętności potrzebne do wykonywania usług.

NASZA MISJA?  
CIĄGŁY ROZWÓJ

Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży motoryzacyjnej, firma nasza oferuje usługi dostosowane do potrzeb klientów, a ciągła współpraca z różnymi klientami na przestrzeni wielu lat działalności naszej firmy pozwoliła nam oferować usługi jakich potrzebują. Usługa naprawy to tak naprawdę kompleksowa obsługa klienta i opieka w trosce o jego dobro.

NASZE USŁUGI

Naszym głównym celem jest pomoc klientom w poprawnym serwisowaniu ich pojazdów oraz rozwiazywaniu wszelkich problemow z tym zwiazanych.

NAPRAWY SILNIKA

SERWIS HAMULCÓW

SERWIS AKUMULATORA

MECHANIKA POJAZDOWA

Zapraszamy do wizyty w naszym warsztacie w celu wymiany kompletnych kół, opon, ale również ich naprawy. Gwarantujemy satysfakcję z każdej zleconej nam pracy!
Firma W&W Service oferuje tak specjalistyczne usługi jak wymianę i naprawę silników oraz ich podzespołów.
Naprawa zawieszenia, przy wykorzystaniu najlepszych części zawsze skutkuje gwarancją najwyższej jakości.